12.UK klašu izlaidums

20. jūnijā Dobeles Valsts ģimnāzijā tika aizvadīts īpašs un emocionāls notikums – savu izlaidumu svinēja 12.UK klase. 

Karstā vasaras diena kļuva par simbolisku sākumu jaunam dzīves posmam. Skolu piepildīja smaidi, apskāvieni, ziedu smarža, pateicības vārdi un arī pa kādai saviļņojuma asarai. Tas bija sirsnīgs, gaišs un skaists brīdis, kurā satikās prieks par sasniegto un nelielas skumjas par kopā pavadīto gadu noslēgumu.

Aiz muguras palikušas neskaitāmas mācību stundas, pārbaudījumi, kopīgi piedzīvojumi, smiekli un atmiņas, kas paliks līdzi vēl ilgi. Priekšā – jauni izaicinājumi, sapņi un iespējas.

No sirds sveicam mūsu absolventus un vēlam drosmi piepildīt savus mērķus, nezaudēt zinātkāri un vienmēr ticēt saviem spēkiem! Lai Dobeles Valsts ģimnāzijā iegūtās zināšanas, pieredze un draudzības kļūst par drošu pamatu turpmākajam ceļam.

 Lepojamies ar jums un vienmēr priecāsimies jūs satikt atkal savā skolā! Lai ceļš uz sapņiem ir veiksmīgs! 

Tekstu sagatavoja Linda Rozentāle