Dobeles Valsts ģimnāzija aicina darbā saimniecības vadītāju!

SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJA galvenie amata pienākumi:

  • Plānot un organizēt ģimnāzijas saimniecisko darbību, piedalīties saimnieciskā budžeta plānošanā;
  • Kārtot finansiāli saimniecisko dokumentāciju;
  • Organizēt materiālo vērtību iegādi, uzskaiti un saglabāšanu;
  • Koordinēt un vadīt saimnieciskā personāla darbu, nodrošinot ģimnāzijas sekmīgu funkcionēšanu;
  • Piedalīties iepirkumu procedūru izstrādē un iepirkumu komisijas darbā;
  • Sadarboties ar institūcijām saimniecisko funkciju nodrošināšanā;
  • Sekot iestādes teritorijas, telpu un iekārtu stāvoklim;
  • Veikt ģimnāzijas personāla darba drošības instruktāžas un uzraudzību.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • Izglītība, kas saistīta ar saimnieciski tehnisko jomu, vēlama otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • Pārzināt un spēt orientēties amata pienākumu veikšanai nepieciešamajos normatīvajos dokumentos un tehniskajos risinājumos;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • Iemaņas darbā ar biroja tehniku, pieredze darbā ar elektroniskām datu sistēmām;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Pieredze personāla vadībā un tehniskā izpratne tiks vērtēta kā priekšrocība.

Personiskās īpašības:

  • Efektīvas plānošanas prasme, precizitāte un loģiskā domāšana;
  • Pašiniciatīva, atbildība;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Prasme strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

  • Darba iespējas uz rezultātu vērstā izglītības iestādē mūsdienīgā darba vidē;
  • Stabilu atalgojumu (EUR 1050,00 pirms nodokļu nomaksas);
  • Sociālās garantijas.

Pieteikuma iesniegšana:
CV un pieteikuma vēstuli sūtīt pa pastu uz adresi Dobeles Valsts ģimnāzija, Dzirnavu iela 2, Dobele,
LV-3701 vai iesniegt personīgi Dobeles Valsts ģimnāzijā Dzirnavu ielā 2, vai elektroniski, sūtot uz e-
pastu: gimnazija@dobele.lv līdz 2024.gada 18.jūnijam (ieskaitot).
Plānotais darba uzsākšanas laiks – 2024.gada 15.jūlijs.
Vairāk informācijas par vakanci – direktore Inese Didže, tel. 29275172

Informācija par personas datu apstrādi:
Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs
atlases norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.

Jautājumi, komentāri par rakstu

ZIŅAS sadaļā Vakances